Harstenhoekweg door werkzaamheden slecht bereikbaar voor verkeer

5 January 2026, 10:31 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Google Maps

De gemeente start deze maand met het resterende werk aan de Harstenhoekweg. De weg in de wijk Belgisch Park is hierdoor slecht bereikbaar voor verkeer. 

Sinds september 2024 voeren de gemeente Den Haag en HTM werkzaamheden uit in Belgisch Park. Naast verbeteringen aan het riool is de gemeente ook aan de slag met het opnieuw bestraten van de straten en de stoep. Daarnaast worden de stoepen op de hoeken van de straat verbreed om foutparkeren te voorkomen en worden parkeervakken beter aangegeven. Dit doen de gemeente en de HTM om de verkeersveiligheid te verbeteren voor voetgangers en fietsers. De straten worden ook beter bereikbaar voor vuilniswagens en nood- en hulpdiensten.

Tijdens de werkzaamheden aan de Harstenhoekweg rijden buslijnen 22 en 23 een andere route. Automobilisten moeten rekening houden met een langere reistijd door omleidingen. De werkzaamheden duren naar verwachting tot half april.